Modernizacja witryny zakończona

Powiększ obraz

Po trzech miesiącach mogę z radością obwieścić, że dobiegła końca modernizacja witryny. Odtąd niemal wszystkie treści opierają się na WordPressie ze skórką Polskiej Akademii Dostępności.

W starym formacie pozostawiłem „Encyklopedię miłośnika transportu zbiorowego”, gdyż akurat jej specyfika niezbyt pasuje do szablonowego schematu. Za to wszystkie relacje z podróży czy też wpisy w kronice zyskały nową jakość – szczególnie, jeśli chodzi o galerie, możliwość powiększania czcionki oraz wersję kontrastową.

Było to pracochłonne zadanie, ale dzięki temu: po pierwsze mogłem odbyć ponowną – tym razem wirtualną – wycieczkę po wszystkich miejscowościach i przypomnieć sobie, jak się je zwiedzało, po drugie – była to okazja do zaktualizowania pewnych informacji, a po trzecie – zdobyłem ciekawe doświadczenie w zakresie projektowania tego typu stron.

W związku z zakończeniem prac informuję, że stara witryna została usunięta. Obrazek z prawej strony to pamiątka, jak ona wyglądała. Teraz mogę zająć się już tworzeniem nowych materiałów. Zatem w drogę!