Pokłosie filmu o wystawie „Stacja: Niepodległa. Na torach II RP”

Na stronie www i kanale Youtube kaliskiej Biblioteki ukazał się kolejny mój film. W poprzednim zapraszałem do odwiedzenia prezentowanej w Filii nr 5 wystawy „Stacja: Niepodległa. Na torach II RP”. Tym razem chciałbym rozwinąć pewne poruszone wówczas wątki związane z podróżowaniem. Okazja tym lepsza, że we wrześniu obchodzimy Dzień bez… Czytaj więcej„Pokłosie filmu o wystawie „Stacja: Niepodległa. Na torach II RP””